İstanbul'un yeni İlçe ve Şube Emniyet Müdürleri belli oldu


İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Zafer Aktaş'ın yeni çalışma ekibindeki isimler belli oldu. İşte, İstanbul’a ve ilçelere atanan yeni emniyet müdürleri.

23.07.2020 18:11


İ
l dışından 10 rütbeli personel atandı; İstanbul içinde 19 il emniyet müdür yardımcısı, 22 ilçe müdürü ve 39 şube müdürünün yeri değişti.

16 Haziran’da İstanbul Emniyet Müdürü olarak atanan Zafer Aktaş‘ın yeni çalışma ekibindeki isimler duyuruldu. İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada şöyle denildi:


* İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü 2020 yılı genel atamalarında İstanbul Emniyet Müdürlüğümüzde görevli 51 rütbeli personel doğu ve batı illeri atamasına tabi olmuştur.


* İl dışından 10 rütbeli personelin ilimize ataması ve il içinde 33 personelin de yeni rütbe alması sebebiyle, 19 il emniyet müdür yardımcısı, 22 ilçe müdürü ve 39 şube müdürünün yer değişikliği yapılmıştır.


EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILARI VE SORUMLU ŞUBELERİ


Ömer Faruk Ataş (İstihbarat, Tanık Koruma)


Zafer Baybaba (Asayiş, Güven Timleri)


Kayhan Ay (Terörle Mücadele, Bomba İmha ve İnceleme, İnsansız Hava Araçları)


Fatih Doğan (Narkotik Suçlarla Mücadele, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele, Mali Suçlarla Mücadele)


Koray Şensoy (Çevik Kuvvet, Spor Güvenliği)


Taner Ertürk (Siber Suçlarla Mücadele, Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları, Organize Suçlarla Mücadele)


Erdem Torlak (Muhabere Elektronik, Bilgi Teknolojileri, Silah ve Patlayıcı Madde)


Hülya Şen (Trafik Tescil, Özel Güvenlik)


Gürol Dikyol (Önleyici Hizmetler, Deniz Limanı, Çocuk Şube, Olay Yeri İnceleme)


Serpil Hatipoğlu (İstanbul Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı)


Ali Saraç (Koruma, Trafik Denetleme, Bölge Trafik Denetleme)


Caner Coşar (Boğaziçi Köprü Koruma, Hassas Bölge Koruma)


Belma Aldemir (Toplum Destekli Polis, Eğitim)


Muharrem Yazgan (Güvenlik, Koordinasyon, Foto Film)


Sinan Çamuroğlu (Personel, Hukuk İşleri ve Soruşturma, Sosyal Hizmetler, Belge Yönetimi)


Alper Karalı (Genel Denetleme ve Disiplin, Strateji Geliştirme)


Murat Ellik (Polisevi, Baltalimanı Polisevi)


Neslihan Şentürk (Turizm, Dış İlişkiler, Interpol-Europol)


Cenk Özmen (İkmal, Bütçe, İnşaat Emlak, Ulaştırma, Bakım Onarım)


İSTANBUL EMNİYETİ ŞUBE MÜDÜRLERİ


Asayiş: Şinasi Yüzbaşıoğlu


Terörle Mücadele: Gökhan Nazlım


İstihbarat: Mustafa Varol


Organize Suçlarla Mücadele: Ömer Ünver


Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele: Ömer Erhan Konanç


Narkotik Suçlarla Mücadele: Göksel Önder


Mali Suçlarla Mücadele: Hakan Erişmiş


Çevik Kuvvet: Hakan Alpaslan Kırbaş


Özel Harekat: Kadri Gençkaya


Siber Suçlarla Mücadele: Özgür Karlıtepe


Olay Yeri İnceleme: Muharrem Levent Türkmen


Koruma: Selma Gençkaya


Muhabere Elektronik: Rabia Altun


Silah ve Patlayıcı Maddeler: Öznur Selçuk Gündüz


Tanık Koruma: Ahmet Umutlu


Spor Güvenliği: Osman Tınmazol


Güven Timleri: Murat Bayhan


Boğaziçi Köprüleri Koruma: Erdem Kadıoğlu


Bölge Trafik Denetleme: Mustafa Şaşmaz


Çocuk Şube Müdürü: Cenk Bal


Deniz Limanı: Songül Güler


Güvenlik: Fatih Tınas


Foto Film: Ekrem Eren Ermiş


Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları: Muhammet Hanifi Zengin


Hassas Bölgeleri Koruma: Burak Bodur


İstanbul Atatürk Havalimanı: Hüseyin Eke


İstanbul Havalimanı: Hüseyin Ağca


İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı: Nilgün Selvi


Hukuk İşleri ve Soruşturma: Seval Erdem Gürdoğan


Eğitim: Neslihan Turkun Alpay


İnşaat Emlak: Nadir Konak


Koordinasyon: Ömer Katipoğlu


Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol: Süleyman Gökdemir


Önleyici Hizmetler: Yusuf Burak Güler


Özel Güvenlik: Osman Katipoğlu


Personel: Gökhan Bambal


Polisevi: Gazi Kaçmaz


Bütçe: Filibya Saral


Sosyal Hizmetler ve Sağlık: Banu Ördek


Strateji Geliştirme: Esma Zeyrek Şirin


Toplum Destekli Polislik: Gülpınar Adir


Trafik Denetleme: Murat Özbek


Trafik Tescil: Hülya Yapraklı


Turizm: Ercan Bilgili


Ulaştırma: Hüseyin Güngör


Bakım Onarım: Murat Sevgi


Baltalimanı Polisevi: Mansur Bayraktar


Belge Yönetimi: İsmet Emirza


Bomba İmha ve İnceleme:Gökhan Nazlım (Vekaleten)


İkmal: Hüseyin Güngör (Vekaleten)


Bilgi Teknolojileri: Süleyman Gökdemir (Vekaleten)


Havacılık: Ömer Cankara (Vekaleten)


Genel Denetleme ve Disiplin: Seval Erdem Gürdoğan (Vekaleten)


Dış İlişkiler: Filibya Saral (Vekaleten)


Interpol-Europol: Filibya Saral (Vekaleten)


İLÇE EMNİYET MÜDÜRLERİ


Adalar: Gülseda Torun


Arnavutköy: Ercan Özmen

Ataşehir: Mesut Aslan

Avcılar: Murat Çakır


Bağcılar: Hasan Demirbağ


Bahçelievler: Burak Bal


Bakırköy: Cihat Dağdeviren


Başakşehir: Necati Aktuğ Şahin


Bayrampaşa: Hakan Demir


Beşiktaş: Ercan Çamırcı


Beykoz: Hüseyin Güleç


Beylikdüzü: Serkan Gömce


Beyoğlu: Aşkın Kılıçkeser


Büyükçekmece: Aykut Korkmaz


Çatalca: Şenol Yılmaz


Çekmeköy: Mustafa Demir


Esenler: Hakan Bolat


Esenyurt: Gökhan Karaaslan


Eyüpsultan: Ahmet Cengiz Koçak


Fatih: Alpaslan Atasoy


Gaziosmanpaşa: Gürhan Kaya

Güngören: Murat Aydın

Kadıköy: Ayhan Karaduman


Kağıthane: Murat Çaykara


Kartal: Müslüm Kahraman


Küçükçekmece: Cevdet Hürol Öztürk


Maltepe: Selçuk Aldemir


Pendik: Barış Çukur


Sancaktepe: Veli Şengül


Sarıyer: Bülent Çelik


Silivri: Cemil Erim


Sultanbeyli: Şekip Akın


Sultangazi: Turan Çelik


Şile: Uğur Kurak


Şişli: Özay Kayhan


Tuzla: Mehmet Yaşar Zehir


Ümraniye: Ali Tuna Coşkun


Üsküdar: Mehmet Baykara


Zeytinburnu: Murat Yıldırım
88