2016 Yılı EN Başarılıları seçildi.


Türkiye Basın Birliği Genel Başkanı Yıldıray D. Barak : Yılın En Başarılıları 1. TBB Basın Başarı Ödülleri Töreni’nde Buluştu!

23.01.2017 00:00Türkiye Basın Birliği(TBB)  tarafından düzenlenen 1. TBB BasınBaşarı Ödülleri kapsamında gerçekleşen Başarı Ödülleri Töreni için 2016 yılınınEn Başarılı isimlerine ödülleri takdim edildi.

İlki gerçekleşen 1. TBBBasın Başarı Ödülleri Törenine; Politikacı, edebiyatçı, gazeteci, sinemacı, STKtemsilcileri ve işadamları gibi kategorilerin seçilmiş isimleri katıldı.Ödülleri TBB Genel Başkanı Yıldıray D. Barak ve seçilen ödül sahipleri biribirine takdim ederek aldılar.

Bu sene birincisidüzenlenen törene pek çok ünlü isim, kurum ve kuruluşun aday olarak yarıştığıanketin sonucunda kazananlar, 22 Ocak 2017 Pazar günü gerçekleşen ödültöreninde buluştular.

Açılan ankette “Yılın EnBaşarılı İş Kadını ve İşadamı, Yılın En Başarılı Yazarı, Yılın En Başarılı STK(Sivil Toplum Kurumu)temsilcisi, Yılın En Başarılı Dizi Oyuncusu, Yılınpolitikacısı, Yılın Edebiyatçısı” gibi toplamda 21 farklı kategoride 105 adayınyarıştığı bu oylamada, Yılın En Başarılı’larını belirleyen Türkiye BasınBirliği, bu tür aktivitelerimiz her yıl geleneksel olarak devam edecektiraçıklamasında bulundu.

Yılın en başarılılarıödülünü alan başarılı isimler ;

HANDAN TOPRAKBENLİ (Avcılar BelediyeBaşkanı), MUSTAFA GÜLER (Üsküdar Kaymakamı), ALİ KILIÇ (MaltepeBelediye Başkanı), MUSTAFA SARIGÜL (Politikacı), HAYDARKARSAVURANOĞLU ( Emniyet Müdürü), ABDULLAH AKOSMAN (Gazeteci-yazar-yayıncı),OSMAN ÜNSAL ( İşadamı- STK Temsilcisi), FERHAN ADEMHAN (STKtemsilcisi ve İşadamı),  KEMALABDULLAHOĞLU (Politikacı), TAKİ AKKUŞ (Edebiyatçı),  SEYHAN SOYLU ( Gazeteci-TV yayıncısı),ÜNAL DAŞLIK ( Sanatçılar Birliği Başkanı),  M.KIVANÇ ÖZEL (Politikacı- İşadamı), İSMAİLAKTAŞ (STK Temsilcisi),  VELİÇELLİK (Politikacı-İşadamı),  METİNYENER (Gazeteci), FIRAT ARAS (Aras Ünlu Mamüller),  ÖMER ŞANLI (STK temsilcisi), SALİMKADICIK (Sinemacı- Gazeteci), HÜSEYİN YILDIRIM (Yıldırım Reklam), HAYDAREKİNEK (Ressam),  RÜŞTÜ DURNA (STKTemsilcisi),  ZEYNEL DEMİR (ElitGayrimenkul ve Filo), OSMAN KALAN ( Shiatsu Uzmanı- Sağlıkçı), NİLÜFERAKGÜNDÜZ (İş Kadını)), YUSUF DAGLAYAN (İş Adamı),  EMRİYE GÜL TELCİ (İş Kadını),  BURAK KİMYAGER (Sinema ve Tiyatrooyuncusu), H.HÜSEYİN CEYLAN (İşadamı-Politikacı),  BEKİR ÖZYURT (STK Temsilcisi),  ERDOĞAN SULAKÇI (İşadamı),  VURAL ALP (İşadamı),  YILMAZ GÜNEY (Gazeteci), SADULLAHERİŞİK (Mega Market Grup) ERMAN YALÇIN (Smith Cafe), MUHARREMDALGIÇ ( ADD Şube Bşk.), AVUKAT MURAT ŞAKRU
 

 

 


Etiketler: tbb yılın en başarılıları ödül töreni yıldıray deniz barak basın birliği
1088

Hava Durumu ANKARA